Posts in mój dom

Modne pomysły na świąteczne wnętrze

Ach ten grudzień… Już marzymy o ciepłym barszczu z uszkami, wigilijnym karpiu i głośnym śpiewaniu tej jednej, najbardziej lubianej kolędy. Nasze myśli zaczynają wędrować w stronę Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego nastroju, towarzyszącemu całej rodzinie. Pięknie przystrojony salon, kuchnia i pokoje dzieci są nierozerwalnie związane z atmosferą tego czasu. Choć każdy z nas ma już zapewne swoje pomysły na wyczarowanie magicznej atmosfery w domu, warto pamiętać, że świąteczne dekoracje i wystrój salonu również podlegają trendom, a moda na nie szybko się zmienia. Gala Collezione podpowiada, na jakie aranżacje warto zwrócić uwagę w tym roku. 

Read More

Kuchnia – serce świątecznych przygotowań

Zanim zaczniemy się w pełni cieszyć się atmosferą Bożego Narodzenia, na każdego z czeka sporo zadań związanych z dekorowaniem domu, wyborem prezentów i przyrządzaniem wigilijnych potraw. Podpowiadamy, jakie rozwiązania ułatwią pracę w kuchni, tak, by jak najwięcej czasu można było spędzić z rodziną. Przy większej ilości gości i jedzenia, praktyczne młynki do mielenia resztek w zlewozmywaku, wydłużające powierzchnię roboczą deski, czy idealnie pasujące do zabudowy kosze do segregacji BLANCO, bardzo się tu przydadzą.

Read More

Świąteczne porządki krok po kroku z Klareko

Tegoroczne święta mogą być inne niż dotychczas. Warto jednak zrobić wszystko, aby poczuć tę kojącą i przynoszącą spokój ducha magię Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku wszyscy jej bardzo potrzebujemy! Jak to zrobić? Sekret tkwi w rytuałach – dekorowaniu domu, poszukiwaniu prezentów dla naszych bliskich, wspólnym pieczeniu aromatycznych pierników i… świątecznych porządkach. W końcu to od nich wszystko się zaczyna.

Read More

Przedświąteczne porządki w rytmie eko – czas start!

Szybkie spojrzenie w kalendarz i już wszystko wiadomo – święta Bożego Narodzenia za pasem i czekają nas generalne porządki. A jest co posprzątać – oknom przydałoby się trochę blasku, firany potrzebują odświeżenia, a zawartość kuchennych szafek mogłaby być bardziej uporządkowana. Zanim w ferworze sięgniemy po ścierki i detergenty, ruszając do walki o czystość domu, sprawdźmy, jak zrobić to z głową, a w dodatku ekologicznie. To naprawdę możliwe i wcale nie wymaga od nas więcej zaangażowania!

Read More